Naucz się zarządzać transportem

Naucz się zarządzać transportem

Cena: 38.00zł

Stron: 441

Autor: Edward Mendyk

Wydawnictwo: Wyższa Szkoła Logistyki

Opis:

Rynek usług transportowych, nowoczesne technologie wykorzystywane w transporcie oraz problematyka makro- i mikroekonomiczna wspólna dla poszczególnych gałęzi transportu – to tylko niektóre zagadnienia zawarte we wznowionym podręczniku „Ekonomika transportu” autorstwa dr. Edwarda Mendyka.
 
Książka - wydana przez Wydawnictwo Wyższej Szkoły Logistyki - zawiera wiele informacji dotyczących infrastruktury różnych gałęzi transportu, roli transportu w realizacji łańcucha dostaw procesu transportowego i jego elementów. 

Podręcznik dostosowany jest do standardów kształcenia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na studiach logistycznych, ale może być również przydatny na studiach o kierunku transportowym. Ponadto stanowi źródło aktualnych wiadomości dla pracowników różnych specjalności w przedsiębiorstwach i instytucjach transportowych oraz zajmujących się problemami logistyki.

Autorem podręcznika jest dr Edward Mendyk, wieloletni pracownik służby handlowo-przewozowej PKP, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Przez kilkanaście lat pełnił tez funkcję biegłego sądowego z zakresu zagadnień ekonomiki transportu oraz prawa przewozowego. Opublikował ponad 100 artykułów o tematyce ekonomicznej, prawnej i technologicznej transportu. Współautor książek: „Transport międzynarodowy” i „Prawo transportu narodowego”

Podobne książki